Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Pniów - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

380 000 zł120 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Pniów, gm. Toszek Do sprzedaży nieruchomość zabudowana budynkiem wolnostojącym do kapitalnego remontu. Składa się z działki o pow. 1940 m2, oraz działki niezabudowanej o pow. 840 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł41 700 m² 38,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Grunt inwestycyjny o pow. 4,17 ha położony przy głównej drodze na Torzym, w obrębie Pniów, ok. 3 km od węzła z autostradą A2. W studium zagospodarowania przestrzennego, działka.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł90 102 m² 59,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 9,0102 ha. Cena sprzedaży wynosi 5 400 000 zł. Przeznaczenie działki - usługi turystyczne oraz pod bazy, składy i nieuciążliwy przemysł.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł880 m² 181,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prostokątna działka budowlana z południowo-wschodnim wjazdem idealne miejsce na Twój dom. To właśnie ta ekspozycja i ustawność terenu sprawiają, że możesz zaprojektować komfortową,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł817 m² 293,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka budowlana- pniów Na sprzedaż oferujemy urokliwą działkę o powierzchni 817 m , położoną w spokojnej, zielonej okolicy miejscowości Pniów. Oferta idealna dla osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kluczowe informacje powierzchnia: 1000 m lokalizacja: zacharzowice cena: 180 000 zł (ok. 180 zł/m ) przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej!.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pniów +3 km

260 000 zł6 500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy wyjątkową ofertę działki rolno-budowlanej o powierzchni 6 500 m , z czego około 1 000 m przeznaczone jest pod zabudowę jednorodzinną - idealne miejsce na realizację.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pniów +4 km

15 740 200 zł78 701 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuje na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 78 701m2. Działki dzielą się na: -powierzchnię: 25 145m2 o wymiarach: dł. 871m, szer. 29m -powierzchnię 30 866m2 o wymiarach: dł.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pniów +5 km

295 000 zł921 m² 320,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 921 mkw, położonej w spokojnej, zielonej części Pyskowic przy ul. Traugutta. To wyjątkowe miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pniów +5 km

1 950 000 zł8 318 m² 234,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Pyskowice Działka Inwestycyjna! Gratka dla inwestora. Duża działka inwestycyjna. Blisko centrum Pyskowic. Powierzchnia działki 8 318 m2 Oferujemy do sprzedaży działkę, położoną w Pyskowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pniów +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Pniów

Pniów,podkarpackie

170 000 zł3 640 m² 46,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka zlokalizowana w miejscowości Pniów, w gminie Radomyśl nad Sanem. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze nr 856. Szczegóły oferty : Id działki :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pniów

Pniów,śląskie

999 000 zł164 m² 6 104,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę domu jednorodzinnego wolnostojącego zlokalizowanego na malowniczym terenie o powierzchni działki 1000 m2. Ta urokliwa nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Pniów

Pniów,lubuskie

5 849 200 zł90 102 m² 64,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Szukasz działki pod kątem inwestycji? bingo! Działka inwestycyjna o pow. 90102 m2 położona w miejscowości Pniów. Klasa ziemi 5 i 6. Wyjątkowa lokalizacja z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Pniów

Pniów,lubuskie

3 482 200 zł49 748 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz działki pod kątem inwestycji? bingo! Działka inwestycyjna o pow. 49749 m2 położona w miejscowości Pniów. Klasa ziemi 5 i 6. Wyjątkowa lokalizacja z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Pniów

Pniów,lubuskie

5 849 200 zł90 102 m² 64,92 zł/m²

 

 

 

Pniów,lubuskie

3 482 200 zł49 748 m² 70 zł/m²

 

 

 

Pniów,lubuskie

45 000 zł1 263 m² 35,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomości oferują Państwu na sprzedaż trzy działki inwestycyjno - przemysłowe w Pniowie o łącznej powierzchni 1263 m2. Działki: ~ 74/1 - 160 m2 (rodzaj użytku - B -); ~ 74/4 - 362.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Pniów

Pniów,lubuskie

1 750 000 zł50 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam działkę inwestycyjną/grunt przemysłowy w gminie Torzym, obręb Pniów. Działka znajduje się w doskonałej lokalizacji na trasie berlin/poznań, między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Pniów

Pniów,śląskie

136 785 zł2 487 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pyskowice - pniów: proponujemy do sprzedaży malowniczo położoną działkę. Cicha i spokojna okolica, dojazd drogą asfaltową, na krótkim odcinku drogą utwardzoną. Dostępne media: energia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pniów

Pniów,śląskie

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, położona przy drodze asfaltowej o lekkim nachyleniu płn-zach. Woda i prąd w odległości ok.30m. Działka usytuowana w miejscu urokliwym widokowym, otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pniów

Pniów,śląskie

85 000 zł1 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o pow. 1000 m2, położona w cichej spokojnej okolicy, w pobliżu nowych domów jednorodzinnych. Dojazd asfaltowy. Kupujący nie ponosi wynagrodzenia Pośrednika. Oferta nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Pniów

Pniów,lubuskie

440 000 €40 000 m² 11 €/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pniów miejscowość w województwie lubuskim, w powiecie sulęcińskim, w gminie Torzym. Nieruchomość niezabudowana położona niedaleko granicy z Niemcami (ok. 40 km) o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pniów

Pniów,śląskie

250 000 zł275 m² 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Dom - bliżniak. Stan surowy otwarty zadaszony. Oba budynki o pow. całkowitej po 275m/2 w tym garaż. Działka przynależna to 548m/2 dla jednego i 500 dla drugiego budynku.Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Pniów

Pniów,lubuskie

440 000 €40 000 m² 11 €/m²

 

 

 

Pniów,śląskie

69 000 zł600 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kupujący nie płaci prowizji-wynagrodzenie pokrywa sprzedający- oferta na wyłączność. Oferujemy do sprzedaży 20 działek o różnej powierzchni położonych w Pniowie k/ Pyskowic oddalonych.